AKTUALNOŚCI Z KLUBU

Poznań K.S. Leśnik
01 2018.03.11
Sukces naszych zawodników na Halowych Mistrzostwach Polski Młodzieżowców w Zamościu

Miło nam poinformować, że nasz zawodnik Tomasz Stasik zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski w Zamościu, natomiast nasze drużyny w składzie Bernard Cierpka, Krzysztof Cierpka i Tomasz Stasik oraz Aleksandra Ratajczak, Luiza Fierlej i Paulina Silna uplasowali uplasowały się po zaciętych bojach ostatecznie na V miejscu.

 

 

 

02 2018.03.06
Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Młodzików

Miło nam poinformować, że 4 marca na HMW nasi najmłodsi odnieśli spore sukcesy.

Indywidualnie w kategorii młodziczek Patrycja Jóźwiak zdobyła srebro, a Julia Miodek zdobyła brąz. W kategorii młodzików brązowy medal zdobył Stanisław Majorkowski.

Nasza drużyna w składzie Patrycja Jóźwiak, Julia Miodek, Martyna Kusztelak wywalczyły brązowy medal. Serdecznie gratulujemy!

 

 

03 2018.03.06
Otwarte Halowe Mistrzostwa Wielkopolski

Na XXV Otwartych Halowych Mistrzostwach Wielkopolski w kategorii młodzików złoto zdobyła Marta Krysiak, w kategorii juniorów młodszych srebro wywalczył Wojciech Piosik, w kategorii kobiet Luiza Fierlej zdobyła srebro, a Paulina silna wywalczyła brąz. W kategorii mężczyzn brąz wywalczył Tomasz Stasik. Serdecznie gratulujemy!

04 2018.03.06
Złoto dla Pauliny Silnej na Pucharze Bydgoszczy

Nasi zawodnicy nadal w bardzo dobrej formie, co potwierdzają osiągane wyniki. Paulina Silna zdobyła złoto w III Rundzie Pucharu Bydgoszczy. Serdecznie gratulujemy!

05 2017.03.23
Zapisy na kurs łucznictwa

Jeżeli chcesz nauczyć się strzelać z łuku serdecznie zapraszamy na najbliższy kurs łucznictwa, który organizowany jest przez UKŁ Leśnik . Na stronie  http://ukllesnik.pl/oferta-treningowa/ znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o kursach łucznictwa.

06 2017.03.11
Puchar Bydgoszczy

Miło nam poinformować, że w Halowym Pucharze Bydgoszczy nasz zawodnik Tomasz Stasik zajął w klasyfikacji generalnej II miejsce, natomiast w kategorii juniorek Paulina Silna wywalczyła II miejsce, a Luiza Fierlej miejsce III.      To były już ostatnie zawody halowe w tym sezonie. Od kwietnia wychodzimy na powietrze:):):)

07 2017.03.08
Halowe Mistrzostwa Polski

Miło nam poinformować, że nasz kolega Tomasz Stasik zajął VII miejsce na Mistrzostwach Polski, a nasza drużyna miejsce VI

08 2016.10.07
Otwarte mistrzostwa wielkopolski

W niedzielę 4 września odbyły się otwarte Mistrzostwa Wielkopolski.

Nasze lejdis wystrzelały pudła w kilku kategoriach;

W kategorii Juniorek I miejsce zdobyła Anna Englert, II miejsce Luiza Fierlej, III miejsce Paulina Silna. W kategorii Seniorek II miejsce zdobyła Małgorzata Tonder. W kategorii Młodziczek starszych III miejsce zdobyła Julia Jabłońska.

Na uwagę zasługuje również IV miejsce naszego kolegi Mateusza Majewskiego w kategorii Juniorów młodszych.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

09 2016.10.07
Straciliśmy wiernego kolegę I dobrego przyjaciela

Z wielkim żalem informujemy, że zmarł nagle nasz kolega Jerzy Szulc, emerytowany pracownik Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, wieloletni działacz sportowy, członek Zarządu Klubu Sportowego Leśnik w Poznaniu. Jerzy Szulc jako sekretarz działał w Zarządzie naszego Klubu przez 36 lat od 1968 roku do przejścia na emeryturę w roku 2004. Towarzyszył naszemu klubowi w złych i dobrych okresach, zawsze mogliśmy liczyć na jego pomoc i zaangażowanie w rozwiązywaniu pojawiających się problemów. Straciliśmy wiernego kolegę i dobrego przyjaciela. Pogrzeb odbędzie się w Poznaniu na cmentarzu na Junikowie w dniu 15.09.2016 roku i rozpocznie się o godzinie 12:30. Zarząd, zawodnicy i działacze KS Leśnik