AKTUALNOŚCI Z KLUBU

Poznań K.S. Leśnik
01 2018.07.31

Zarząd Klubu Sportowego Leśnik w Poznaniu z żalem informuje, że zmarł nasz były zawodnik Marek  Strecker.

Był utalentowanym łucznikiem. W latach ’80 z powodzeniem i godnie reprezentował barwy naszego klubu w zawodach okręgowych i ogólnopolskich.  W tym samym czasie czynnie uczestniczył w budowaniu klubowych torów łuczniczych przy ul. Piastowskiej 72.

Był lubianym i szanowanym kolegą, chętnie dzielącym się swym doświadczeniem sportowym z młodszymi łucznikami.

Pogrzeb Marka odbędzie się 

na cmentarzu Górczyńskim  w piątek 3.08.2018 roku o godzinie 11:30

Zarząd KS Leśnik

02 2018.05.11

Z wielkim żalem informujemy, że po długiej chorobie odszedł na zawsze nasz były zawodnik Konrad Wojtkowiak.

pastedGraphic.png

W barwach Klubu Sportowego Leśnik wielokrotnie  zdobywał mistrzostwa polski  Był wszechstronnym zawodnikiem. Równie sprawnie posługiwał się łukiem klasycznym jak również łukiem bloczkowym. W obu tych konkurencjach Konrad  wielokrotnie stawał na mistrzowskim podium.  Jego odejście zubożyło środowisko łucznicze. Mamy nadzieję, że dla wielu młodych łuczników będzie przykładem dążenia do osiągnięcia mistrzowskiego poziomu sportowego. 

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Zawodnicy i Zarząd Klubu Sportowego Leśnik Poznań.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się  w dniu 15.05.2018. O 11:30 odbędzie się msza w intencji Konrada, w parafii p.w. NMP z La Salette, przy ulicy Ścinawskiej 49 a o godzinie 13:10 pogrzeb na cmentarzu Junikowskim w Poznaniu.

03 2018.03.11
Sukces naszych zawodników na Halowych Mistrzostwach Polski Młodzieżowców w Zamościu

Miło nam poinformować, że nasz zawodnik Tomasz Stasik zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski w Zamościu, natomiast nasze drużyny w składzie Bernard Cierpka, Krzysztof Cierpka i Tomasz Stasik oraz Aleksandra Ratajczak, Luiza Fierlej i Paulina Silna uplasowali uplasowały się po zaciętych bojach ostatecznie na V miejscu.

 

 

 

04 2018.03.06
Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Młodzików

Miło nam poinformować, że 4 marca na HMW nasi najmłodsi odnieśli spore sukcesy.

Indywidualnie w kategorii młodziczek Patrycja Jóźwiak zdobyła srebro, a Julia Miodek zdobyła brąz. W kategorii młodzików brązowy medal zdobył Stanisław Majorkowski.

Nasza drużyna w składzie Patrycja Jóźwiak, Julia Miodek, Martyna Kusztelak wywalczyły brązowy medal. Serdecznie gratulujemy!

 

 

05 2018.03.06
Otwarte Halowe Mistrzostwa Wielkopolski

Na XXV Otwartych Halowych Mistrzostwach Wielkopolski w kategorii młodzików złoto zdobyła Marta Krysiak, w kategorii juniorów młodszych srebro wywalczył Wojciech Piosik, w kategorii kobiet Luiza Fierlej zdobyła srebro, a Paulina silna wywalczyła brąz. W kategorii mężczyzn brąz wywalczył Tomasz Stasik. Serdecznie gratulujemy!

06 2018.03.06
Złoto dla Pauliny Silnej na Pucharze Bydgoszczy

Nasi zawodnicy nadal w bardzo dobrej formie, co potwierdzają osiągane wyniki. Paulina Silna zdobyła złoto w III Rundzie Pucharu Bydgoszczy. Serdecznie gratulujemy!

07 2017.03.23
Zapisy na kurs łucznictwa

Jeżeli chcesz nauczyć się strzelać z łuku serdecznie zapraszamy na najbliższy kurs łucznictwa, który organizowany jest przez UKŁ Leśnik . Na stronie  http://ukllesnik.pl/oferta-treningowa/ znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o kursach łucznictwa.

08 2017.03.11
Puchar Bydgoszczy

Miło nam poinformować, że w Halowym Pucharze Bydgoszczy nasz zawodnik Tomasz Stasik zajął w klasyfikacji generalnej II miejsce, natomiast w kategorii juniorek Paulina Silna wywalczyła II miejsce, a Luiza Fierlej miejsce III.      To były już ostatnie zawody halowe w tym sezonie. Od kwietnia wychodzimy na powietrze:):):)

09 2017.03.08
Halowe Mistrzostwa Polski

Miło nam poinformować, że nasz kolega Tomasz Stasik zajął VII miejsce na Mistrzostwach Polski, a nasza drużyna miejsce VI

10 2016.10.07
Otwarte mistrzostwa wielkopolski

W niedzielę 4 września odbyły się otwarte Mistrzostwa Wielkopolski.

Nasze lejdis wystrzelały pudła w kilku kategoriach;

W kategorii Juniorek I miejsce zdobyła Anna Englert, II miejsce Luiza Fierlej, III miejsce Paulina Silna. W kategorii Seniorek II miejsce zdobyła Małgorzata Tonder. W kategorii Młodziczek starszych III miejsce zdobyła Julia Jabłońska.

Na uwagę zasługuje również IV miejsce naszego kolegi Mateusza Majewskiego w kategorii Juniorów młodszych.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!